Feetje pyjama
Feetje pyjamas voor baby's en kinderen: wafel en premium vanaf €18,99
Op zoek naar een fijne pyjama van Feetje voor je baby of kind? Ontdek onze collectie wafelpyjama's en premium pyjama's vanaf €18,99. De zachte materialen, herkenbare wafelstof en comfortabele pasvorm zorgen voor fijn draagcomfort tijdens het slapen. Onze Feetje wafelpyjama's zijn standaard in verschillende kleuren en maten op voorraad. Zo vind je eenvoudig een fijne pyjama voor jouw kleintje.
Feetje pyjama: ontdek de wafel pyjama en premium collectie
In onze winkel en webshop vind je Feetje pyjamas in twee varianten: wafelpyjama's en premium pyjama's. Feetje is onderdeel van Van den Broek en bestaat sinds 1981. Het merk biedt babykleding, waaronder de bekende wafelpyjama's en premium pyjama's. Op zoek naar een Feetje pyjama baby? Dan zoek je misschien ook gewoon een pyjama Feetje die past bij jouw kleintje. Een feetje pyjama baby vind je bij ons vanaf maat 62. Of je nu een baby, meisje of jongen aankleedt, hieronder staan de belangrijkste feiten op een rij.
- Modellen: wafelpyjama's en premium pyjama's.
- Maten en pasvorm: verkrijgbaar vanaf maat 62, de pyjama's vallen op maat.
- Materiaal en wassen: grotendeels organisch katoen, wassen op 40 graden.
- Prijs en levering: vanaf €18,99, over het algemeen de volgende werkdag in huis.
Feetje wafel pyjama: standaard op voorraad
De Feetje wafel pyjama is een populaire keuze binnen onze collectie. Deze wafelpyjama's hebben een herkenbare structuur en zijn bij ons standaard in verschillende kleuren en maten op voorraad. Zo kun je gemakkelijk een kleur en maat uitzoeken die bij jouw kindje passen. Naast de wafelpyjama's vind je bij ons ook de premium pyjama's van Feetje.
Welke maat pyjama van Feetje kies je?
Een Feetje pyjama valt op maat en is verkrijgbaar vanaf maat 62. Je hoeft dus niet automatisch een maat groter te kopen. Een pyjama die ruimer zit dan bedoeld, past namelijk minder netjes. Kies de maat op basis van de leeftijd en de lengte van je kind, niet op geslacht. Kijk bij het model vooral naar wat jullie in de praktijk fijn vinden: makkelijk aankleden, verschonen en lekker bewegen in bed. Welke details een model precies heeft, lees je bij het betreffende artikel.
Een pyjama van Feetje is een fijne keuze voor ouders die op zoek zijn naar comfortabele nachtkleding voor hun kindje. De pyjama's zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten, zodat je eenvoudig een model kunt kiezen dat bij jouw kleintje past.
Feetje wafel pyjama: zachte wafelstof en wasadvies
De Feetje pyjamas zijn grotendeels gemaakt van organisch katoen en gaan op 40 graden in de wasmachine. Het waslabel in het kledingstuk blijft altijd leidend. Omdat er 'grotendeels' staat, kan een deel van de pyjama uit een ander materiaal bestaan.
Lees materiaalclaims altijd goed. Organisch katoen zegt iets over de manier waarop het katoen is geteeld. Een keurmerk dat test op schadelijke stoffen zegt iets over het afgewerkte product. Dat zijn twee verschillende dingen. Geen van beide geeft een garantie dat de huid van je kind nergens op reageert, want elke huid is anders. Een duurzaamheidsclaim wordt pas sterk met iets concreets erbij, zoals de naam van een keurmerk of een percentage, en niet met alleen een term als 'groen'.
Warm genoeg slapen zonder oververhitting
Een baby of kind kan een pyjama en een slaapzak tegelijk dragen. Het gaat erom dat je de lagen op elkaar afstemt. Een dikkere pyjama is niet automatisch beter, want je wilt voorkomen dat je kindje het te warm krijgt. De juiste combinatie hangt af van de kleding, de slaapzak, de rest van het beddengoed en de temperatuur in de slaapkamer. Daarom bestaat er geen advies dat voor elk kind en elke nacht klopt.
- Voel regelmatig in het nekje: voelt dat droog en aangenaam, dan zit de balans meestal goed.
- Kijk naar de kamer: in een koelere slaapkamer heeft je kind andere lagen nodig dan in een warmere ruimte.
- Stem de slaapzak af op de kleding eronder, zodat je niet twee warme lagen op elkaar stapelt.
Feetje pyjama's voor ieder seizoen
Hoe warmer het wordt, hoe lichter je de slaapkleding van je kleintje kiest. Voor zomernachten is een shortama met korte mouwen en pijpjes een bekende keuze: een luchtige set met shirt en korte broek. Zomercollecties van Feetje, zoals de Summer Special, zijn bedoeld voor deze warme nachten. Ons aanbod bestaat uit wafelpyjama's en premium sleepwear, grotendeels van organisch katoen. Ook in de zomer telt de temperatuur in de slaapkamer mee.
Een Feetje wafelpyjama is bedoeld voor de nacht. Bodysuits en rompertjes horen bij de babykleding voor overdag, vaak als basislaag, en vallen buiten de pyjama's op deze pagina. Daarnaast is er de Feetje Family Edition: pyjama's voor volwassenen die passen bij die van je kleintje, zodat het hele gezin in stijl kan slapen.
Feetje pyjama online bestellen
Bestel je een Feetje pyjama voor een baby, meisje of jongen voor 17:00 uur, dan heb je hem over het algemeen de volgende werkdag in huis. Verzenden is gratis vanaf €50,-. Afrekenen kan ook achteraf met Klarna. Bij een online aankoop wil je weten wat je koopt en van wie. Check daarom op de productpagina de maat, het materiaal en de wasinstructie.
Retourneren en ruilen van je Feetje pyjama
Voor de wafel pyjama's van Feetje geldt de normale bedenktijd voor webshops. Je kunt dus thuis rustig kijken of de pyjama past en bevalt. Wil je hem terugsturen? Dan regel je het retourneren zelf. Bekijk de Feetje pyjamas in de webshop en kies jullie favoriet.
Veelgestelde vragen
1. Welke Feetje pyjama's zijn er?
Ontdek ons assortiment Feetje pyjama's voor baby's, meisjes en jongens. Van comfortabele wafelpyjama's tot premium pyjama's: in onze basiscollectie vind je de mooiste modellen in verschillende kleuren en met leuke prints. Feetje staat bekend om hun comfortabele pasvormen. De pyjama's hebben de perfecte pasvorm.
2. Vanaf welke maat zijn ze er en vallen ze groot of klein?
De pyjama's zijn er vanaf maat 62 en vallen op maat.
3. Waar zijn ze van gemaakt en hoe was ik ze?
Ze zijn grotendeels gemaakt van organisch katoen. Je wast ze op 40 graden.
4. Kan mijn baby een pyjama en een slaapzak tegelijk dragen?
Ja, als je de lagen op elkaar afstemt en let op oververhitting. Voel bijvoorbeeld in het nekje of je kindje het te warm heeft.
5. Kan ik een pyjama terugsturen?
Ja, de normale bedenktijd voor webshops geldt. Je hebt het recht jouw bestelling tot 14 dagen na ontvangst zonder opgave van reden te annuleren. Je hebt na annulering nogmaals 14 dagen om jouw product retour te sturen. Je retourneert zelf.








